O firmie

Przedsiębiorstwo Konserwacji Dźwigów „Lift-Malko” zostało założone w 1990 r. Na początku swojej działalności w firmie pracowało zaledwie kilku pracowników i mieściliśmy się w małym wynajętym pomieszczeniu. Z upływem czasu stopniowo nasz firma powiększała się. Obecnie zatrudniamy prawie 40 wykwalifikowanych pracowników. Firma posiada własną siedzibę w Starych Babicach w bliskim sąsiedztwie Warszawy oraz liczne dyspozytury na terenie Warszawy.

Jesteśmy jedną z większych liczących się na rynku warszawskim firm zajmujących się kompleksowo
usługami: wytwarzania, modernizacji i montażu dźwigów oraz platform dźwigowych w budynkach warszawskich spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Naszą szczególną troską jest jakość świadczonych usług oraz satysfakcja naszych klientów. Przez szereg lat uzyskaliśmy opinię solidnej firmy, którą cechuje profesjonalizm, terminowość i rzetelność świadczonych usług dla naszych klientów. Posiadamy wykwalifikowaną i profesjonalną kadrę pracowniczą, która poprzez długoletnią praktykę, szkolenia i posiadane certyfikaty świadczy usługi na najwyższym poziomie.


Jako profesjonalna firma posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT) w Warszawie. Ściśle współpracujemy z Warszawskim Oddziałem Urzędu Dozoru Technicznego. Nasza firma jest członkiem Stowarzyszenia Pracodawców Branży Dźwigowej oraz Polskiego Stowarzyszenia Producentów Dźwigów. Od wielu lat współpracujemy również z wieloma firmami polskimi i zagranicznymi z branży dźwigowej.

© created by enjoyIT